Bemutatjuk a Braid Sturace Carbon Fiber 7×10″ formula student felnit.
1979-ben hivatalosan is megalapítják a BRAID -et.
Az első felnik egy Seat 124 Gr.2-vel indultak a Spanyol Körverseny Bajnokságában, amit meg is nyernek Salvador Canellas vezetésével.
Úgy gyártották, hogy ellenálljon minden motorsport-alkalmazás extrém igénybevételének.
Maximális szilárdság kiváló minőségű anyagokkal és saját szerkezeti tervezéssel.
Ultrakönnyű és aerodinamikus kialakítás, optimalizálva a pályáról érkező valós visszajelzések alapján.
Nagy sebességű, precíz tervezés, a szűk ralipályáktól a GT-pályákig.
Professzionális csapatoknál bizonyítottak már a pályaversenyzésben és a raliban több mint négy évtizede.
Egyedi, győzelemre készült kerekek a ralitól a pályaversenyzésig.
Minden motorsport szakághoz precíz tervezéssel és gyártással készült felnik.
- Könnyűség: sebességre, erőre és tökéletes kontrollra tervezve.
- Nagy teljesítmény: Precíziósan megtervezett kerekek, hogy leküzdjék a legnehezebb kihívásokat minden sportágban.
- Megbízhatóság: Úgy tervezték, hogy ellenálljon a legmostohább körülményeknek.
- Hitelesség: A rali szelleme tovább él a legmodernebb anyagokkal és ikonikus formatervezéssel.
- Könnyűsúly: Megerősített kerekek, amelyek azonnali reakcióidőt biztosítanak, amikor minden milliszekundum számít.
A Sturace Carbon Fiber 7×10″ kerekek a BRAID legújabb technológiai innovációjának eredményei, melyeket kizárólag a Formula Student járművekhez terveztek.
Mindössze 1 kg-os súlyukkal ezek a kerekek rendkívüli könnyűségükkel tűnnek ki, anélkül, hogy az erősség vagy a versenyképes teljesítmény rovására menne.
Fejlett szénszálas technológiával készültek, kiváló minőségű szénszálakat és ultratartós gyantákat ötvözve a legjobb teljesítményt nyújtják a pályán.
A 7×10 hüvelykes kialakítás a legmagasabb versenykövetelményeknek is megfelel, és használatra készen érkeznek, a mellékelt megerősített alumínium középcsapágy-készlettel együtt.
Széles ET-választékban kapható, a PCD és az agyátmérő testreszabási lehetőségeivel, biztosítva a kompatibilitást bármilyen járműkon-figurációval.
Átmérő: 10″
Szélesség: 7″
Eltolás: Egyeztetés alapján
Pcd max: 114.3
Anyag: Karbonszál
Technológia: Karbonszál
Alkalmazások: Formula Student
Alapszín: Carbonszál
Egyedi szín: Elérhető
Színválaszték: 10.kép
Bővebb információ az árral és szállítási idővel kapcsolatban kérjük üzenjen nekünk az info@autoversenycuccok.hu e-mail címre.
De még több terméket itt talál: Braid Verseny Felnik
1./2.kép Sturace Carbon Fiber 7×10″ Carbon















