A Fullrace Rally-A FF 8×18″ đ Rally Aszfalt felni.
Bemutatjuk a Braid Fullrace Rally-A FF 8×18″ đ rally aszfalt felnit.
1979-ben hivatalosan is megalapĂtjĂĄk a BRAID -et.
Az elsĆ felnik egy Seat 124 Gr.2-vel indultak a Spanyol Körverseny BajnoksĂĄgĂĄban, amit meg is nyernek Salvador Canellas vezetĂ©sĂ©vel.
Ăgy gyĂĄrtottĂĄk, hogy ellenĂĄlljon minden motorsport-alkalmazĂĄs extrĂ©m igĂ©nybevĂ©telĂ©nek.
MaximĂĄlis szilĂĄrdsĂĄg kivĂĄlĂł minĆsĂ©gƱ anyagokkal Ă©s sajĂĄt szerkezeti tervezĂ©ssel.
UltrakönnyƱ Ă©s aerodinamikus kialakĂtĂĄs, optimalizĂĄlva a pĂĄlyĂĄrĂłl Ă©rkezĆ valĂłs visszajelzĂ©sek alapjĂĄn.
Nagy sebessĂ©gƱ, precĂz tervezĂ©s, a szƱk ralipĂĄlyĂĄktĂłl a GT-pĂĄlyĂĄkig.
ProfesszionĂĄlis csapatoknĂĄl bizonyĂtottak mĂĄr a pĂĄlyaversenyzĂ©sben Ă©s a raliban több mint nĂ©gy Ă©vtizede.
Egyedi, gyĆzelemre kĂ©szĂŒlt kerekek a ralitĂłl a pĂĄlyaversenyzĂ©sig.
Minden motorsport szakĂĄghoz precĂz tervezĂ©ssel Ă©s gyĂĄrtĂĄssal kĂ©szĂŒlt felnik.
- KönnyƱsĂ©g: sebessĂ©gre, erĆre Ă©s tökĂ©letes kontrollra tervezve.
- Nagy teljesĂtmĂ©ny: PrecĂziĂłsan megtervezett kerekek, hogy lekĂŒzdjĂ©k a legnehezebb kihĂvĂĄsokat minden sportĂĄgban.
- MegbĂzhatĂłsĂĄg: Ăgy terveztĂ©k, hogy ellenĂĄlljon a legmostohĂĄbb körĂŒlmĂ©nyeknek.
- Hitelesség: A rali szelleme tovåbb él a legmodernebb anyagokkal és ikonikus formatervezéssel.
- KönnyƱsĂșly: MegerĆsĂtett kerekek, amelyek azonnali reakciĂłidĆt biztosĂtanak, amikor minden milliszekundum szĂĄmĂt.
A Fullrace Rally-A FF 8×18″ đ a BRAID egyik zĂĄszlĂłshajĂł felnije, amelyet a legnehezebb versenyek, pĂ©ldĂĄul az FIA Rally2 kategĂłria versenyeinek lekĂŒzdĂ©sĂ©re terveztek.
A FlowForming technolĂłgia biztosĂtja a könnyƱ sĂșly Ă©s az erĆ tökĂ©letes kombinĂĄciĂłjĂĄt, mĂg az optimalizĂĄlt kialakĂtĂĄs maximalizĂĄlja a teljesĂtmĂ©nyt az aszfalt rally szakaszokon.
Ez a âfelsĆ kategĂłriĂĄsâ modell Ă©vtizedes tapasztalat eredmĂ©nye a vezetĆ versenytermĂ©kek fejlesztĂ©sĂ©ben.
Standard motorsport fĂ©nyezĂ©ssel, fĂ©nyes fehĂ©r szĂnben kaphatĂł, Ă©s acĂ©l betĂ©teket tartalmaz a precĂz Ă©s tartĂłs illeszkedĂ©s Ă©rdekĂ©ben.
A kerĂ©k szĂ©les ET-vĂĄlasztĂ©kban kaphatĂł, Ă©s lehetĆvĂ© teszi a PCD Ă©s az agy ĂĄtmĂ©rĆjĂ©nek testreszabĂĄsĂĄt.
KĂ©rĂ©sre speciĂĄlis szĂ©lessĂ©gek, egyedi szĂnek Ă©s közĂ©pkupak adaptĂĄciĂł is elĂ©rhetĆ az egyedi stĂlus Ă©rdekĂ©ben.
ĂtmĂ©rĆ: 18″
SzĂ©lessĂ©g: 8″
EltolĂĄs: 20 – 64 mm
Pcd max: 136
Anyag: AlumĂnium Si 7Mg hĆkezelĂ©ssel
TechnolĂłgia: Flowforming
AlkalmazĂĄsok: Rally Aszfalt
AlapszĂn: FĂ©nyes fehĂ©r
Nem alapszĂn: Fekete szatĂ©n, FĂ©nyes fekete, SötĂ©t szĂŒrke szatĂ©n, Arany szatĂ©n, FĂ©nyes Antracit, Bronz szatĂ©n, FĂ©nyes ezĂŒst
Egyedi szĂn: ElĂ©rhetĆ
SzĂnvĂĄlasztĂ©k: 10.kĂ©p
KözĂ©psĆ kupakok: 11.kĂ©p
BĆvebb informĂĄciĂł az ĂĄrral Ă©s szĂĄllĂtĂĄsi idĆvel kapcsolatban kĂ©rjĂŒk ĂŒzenjen nekĂŒnk az info@autoversenycuccok.hu e-mail cĂmre.
De még több terméket itt talål: Braid Verseny Felnik
1./2.kĂ©p Fullrace Rally-A FF 8×18″ đ