Jan Kopecký nyerte a Barum Rallyt!

Tehát Jan Kopcky nyerte zseniális teljesítménnyel nyerte meg a Barum Rallyt tizenegyedik alkalommal!

11. 2022 Škoda Fabia Rally2 evo

Jan Kopecký nyerte a Barum Rallyt! Jan Kopecky: Ez volt a legnehezebb győzelmem mind közül, mert a körülmények nagyon őrültek voltak. Még ma is minden egyes szakaszon követett minket az eső. Nagyon köszönjük mindenkinek, aki segített nekünk és ez egy nagyon jó hétvége volt a számunkra.

Az ERC értékelésben a Herczig Norbert-Ferencz Ramón kettős az 5. helyen fejezte be a futamot és míg a László Martin-Brendi Dávid magyar duó a nyolcadik helyet szerezte meg. Az RC5 kategóriában a második helyet szerezte meg Herczig Patrik és mindössze 4.2 másodpercre a kategória győztes olasz Ghjuvanni Rossi mögött.

8. Pech/Uhel – Ford Focus RS WRC ’06 +4:25,3

Jan Kopecký nyerte a Barum Rallyt! Tehát a szezon utolsó futama Katalán Rallyval egyszerre kerül megrendezésre Spanyolországban.

Forrás: rvo.hu